e-AIM Maciej Szymański

eCommerce and IT Management Maciej Szymański

Logo eAIM.pl
e-AIM
Osiągnij swoje cele
w Internecie

eCommerce and IT Management Maciej Szymański

O mnie

Nazywam się Maciek Szymański. I jestem humanistą w świecie IT, Telekomunikacji i eCommerce. Dumny jestem z faktu, że wykształcenie humanistyczne pozwala mi myśleć abstrakcyjnie i łączyć pozornie niezwiązane ze sobą wątki. Lata spędzone w telekomach, pozwoliły mi na zdobycie wiedzy o procesach oraz sposobie działania różnorodnych środowisk IT. Dzisiaj jestem menadżerem z dwiema dekadami doświadczenia we wdrażaniu platform eCommerce, CRM, produktów i projektów oraz  transformacjach cyfrowych.

Zaczynałem skromnie, od zinformatyzowania lokalnej redakcji. Potem przyszła pora na projekty telewizyjne. I w końcu pierwszy telekom – Idea Centertel, znany dzisiaj jako Orange. Później przeniosłem się do Krakowa, żeby z Volantis Systems Ltd. opracowywać rozwiązania portalowe dla telefonii komórkowych. Później, była Netia, a od 2008 do 2021 roku Plus – gdzie pracowałem jako Multi Access Portal Program Manager oraz manager mCommerce odpowiedzialny za sprzedaż aplikacji i usługi. W styczniu 2022r. rozpocząłem nowy rozdział w swojej karierze jako eCommerce Manager w BAT, największej na Pomorzu sieci składów budowlanych.

porrtret kwadrat scaled
1

AIM to CEL. A ja od ponad 20 lat pomagam korporacjom i małym firmom osiągać cele w Internecie.

  • Planujesz uruchomić Sklep Internetowy i nie wiesz, jak do tego się zabrać? Opracuję dla Ciebie strategię, pomogę wyznaczyć cele, wybrać i wdrożyć platformę. Niezależnie od tego, czy szukasz rozwiązania klasy Enterprise, czy Twój startowy budżet wynosi… 0.
  • Czujesz, że Twoja firma nie nadąża za rynkiem, a nowe technologie są dla Ciebie zagrożeniem? Nie muszą być. Pomogę w zidentyfikowaniu zagrożeń dla Twojej firmy i opracowaniu strategii, która te zagrożenia zmieni w szanse na wejście w nowe rynki i wygenerowanie nowych strumieni przychodu.
  • Masz pomysł na nową usługę / wdrożenie nowego produktu? Ponad dwie dekady wdrażałem produkty i usługi dla największych firm telekomunikacyjnych – wiem jak opracować Business Case, P&L, jak sprzedać produkt na poziomie zarządów spółek i Venture Capital, ale także jak wdrożyć i zarządzać produktem w całym cyklu życia.
  • A może szukasz doświadczonego Project Managera? OK – powiedz, jaki projekt chcesz wdrożyć, zdecydujemy czy zrealizujemy go metodyką Waterfall czy Agile.  I zróbmy to. 
 

Nowości na blogu

Maciek Szymański eaim.pl

Potrzebujesz konsultacji Twojego biznesu? Umówmy się na szybką rozmowę i zobaczmy, co możemy wspólnie zrobić. Zadzwoń do mnie, lub napisz:

tel.: 504000172;
@: maciek@eaim.pl

Lub zostaw na siebie namiar i napisz czego potrzebujesz, a odpiszę lub oddzwonię.