Oferta - eCommerce, Allegro, Baselinker - 100% pro

Strategie marketingowe

Opracowuję i wdrażam skuteczne strategie marketingowe. Produktem mojej pracy jest zawsze model biznesowy, profil klienta docelowego, wytyczne dotyczące kanałów kontaktu i komunikacji dla działów marketingu oraz zewnętrznych agencji marketingowych. Pomagam również przy wyborze i współpracy z agencjami SEO w opracowaniu celów i metod weryfikacji efektów ich pracy.

Strategie biznesowe i marketingowe

Marketing w Internecie: Automatyzacja, Allegro Ads, Google Ads, FB

Wdrażam skuteczne kampanie marketingowe oraz automatyzacje marketingu i komunikacji z klientem. Wśród moich certyfikacji znajdują się m.in:
1. SALESmanago Marketing Automation PROFESSIONAL – planuję i wdrażam scenariusze automatyzacyjne w zakresie eCommerce, Lead Management i komunikacji z klientem (Specjaliści Marketing Automation)
2. Allegro Ads Partner – jako EAIM eCommerce And IT Management jestem certyfikowaną agencją Allegro. Planuję i wdrażam skuteczne kampanie Allegro Ads nie drenujące budżetu klienta.
Allegro Ads EAIM Maciej Szymański

Organizacja i prowadzenie zespołów

Dzięki niemal 25 latom doświadczenia (zobacz mój LinkedIn) w zarządzaniu zespołami zajmującymi się nowymi technologiami jestem w stanie zorganizować pracę zespołu zgodnie z potrzebami i celami organizacji. W swojej pracy w tym obszarze wykonuję:

1. Analizę miękkich i twardych kompetencji pracowników oraz „synchronizuję” je z zadaniami stojącymi przed zespołem (nie tylko finanse motywują!).

2. Optymalizuję procesy oraz wskazuję brakujące oraz zbędne kompetencje w zespołach.

3. Pomagam dobierać odpowiednich kandydatów do pracy.

EAIM Maciej Szymański Strategie Marketingowe

Wdrożenia i integracje

Na podstawie analizy potrzeb przedsiębiorstwa, procesów oraz dostępnych budżetów pomagam opracować strategie systemów, przepływy informacji między systemami oraz prowadzę wdrożenia i nadzoruję konfiguracje. dotyczy to wyboru wtyczek do systemów CMS (np. WordPress) oraz eCommerce (WooCommerce, Presta etc.), integracji z systemami ERP, zakładania i uruchamiania sprzedaży na marketplace’ach (Allegro, Ceneo), uruchamiania logistyki od organizacji magazynu i linii pakowania do automatyzacji współpracy z kurierami. Konfiguruję oraz zarządzam kontami Baselinker, w tym wykonuję integracje, konfiguracje oraz wdrażam akcje automatyczne.

Usługi - eCommerce, Allegro, Baselinker i inne​

Kontakt

Jeżeli moje usługi są dla Ciebie interesujące, zadzwoń do mnie: +48504000172 lub wyślij ten formularz